Mimari Yapı Tasarımı

İyi bir mimari tasarımın en önemli kriterlerinden birinin, işveren/kullanıcı tatmini ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle mimar-işveren/kullanıcı etkileşimi proje süresince her aşamada en üst düzeyde tutularak projenin doğru yönde gelişmesi sağlanmaktadır. İşverenin/kullanıcının bütçe, zamanlama, amaç, ideal gibi verileri, tarafımızdan optimum dengelerde projeye yansıtılırken, tasarımın kalitesinden ödün verilmemektedir.

Kısacası Sadunoğlu Mimarlık projeleri, her projenin kendine özgü verilerini değerlendiren, fonksiyonel ve rasyonel bir anlayışla ele alan, güncel malzeme ve teknolojinin kullanıldığı, bütçe, zamanlama gibi kısıtlamaların yaratıcı çözümler ile aşıldığı özgün ve çağdaş tasarımlardır.


Anahtar Teslim İnşaat

Sadunoğlu İnşaat, bugüne kadar birçok aileye özel, anahtar teslim inşaat olanağı sunmuş ve bunların hepsini zamanında ve kusursuz olarak müşterilerine teslim etmiştir.

1984 yılından beri yazlık ve kışlık konut binalarının yapımında, teknolojik imkanları kullanarak, sahip olduğu teknik kadrosu ile yönetim ve imalat kalitesini ön planda tutmuştur.

Gerçekleştirdiği projelerde ve yönetim anlayışında ilk olma özelliğini sürekli olarak devam ettiren Ömer Sadunoğlu İnşaat, anahtar teslim inşaat çalışmalarında da planlanan zamanda ve kalitede teslim ilkesi ile çalışarak müşterilerinin takdirini kazanmaktadır.

Mevcut organizasyon yapısı ile, mimari tasarımla başlayan anahtar teslim inşaat yapımında çalışmalarını mühendislik ve dekorasyonla birleştirerek en iyi sonucu elde etmektedir.