Hakkımızda

Sadunoğlu İnşaat 1984 yılında Müteahhit Ömer Sadunoğlu tarafından Şarköy' de kurulmuştur. Sadunoğlu İnşaat kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetine önem veren, kalite ve sağlamlığı ön planda tutan, yaptığı yenilikçi ve modern tasarımlarla birçok ilke imza atan sınıfında lider bir kuruluştur.

Sadunoğlu İnşaat taahhütlerine bağlılığı ve üstün kalite anlayışı ile bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu projelerle 800 aileyi yazlık ve kışlık konut sahibi yapmıştır. Sadunoğlu İnşaat sizden gelen talepleri değerlendirerek size özel müstakil konut projelerini dilediğiniz mevkii ve dilediğiniz arsa üzerinde kendi mimarlık büromuz olan Sadunoğlu Mimarlık bünyesinde tasarlayıp sizlere eksiksiz olarak sunmaktadır. Yapılarımız uygulama süresince İnş.Yük.Müh.Muhterem Sadunoğlu ve Mim.Engin Sadunoğlu tarafından büyük bir dikkat ve özenle incelenip konutlarımızın deprem güvenilirliği en üst düzeyde tutulmaktadır.


Kalite Politikamız

İyi bir mimari tasarımın en önemli kriterlerinden birinin, işveren/kullanıcı tatmini ile doğru orantılı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle mimar-işveren/kullanıcı etkileşimi proje süresince her aşamada en üst düzeyde tutularak projenin doğru yönde gelişmesi sağlanmaktadır. İşverenin/kullanıcının bütçe, zamanlama, amaç, ideal gibi verileri, tarafımızdan optimum dengelerde projeye yansıtılırken, tasarımın kalitesinden ödün verilmemektedir.

Kısacası Sadunoğlu Mimarlık projeleri, her projenin kendine özgü verilerini değerlendiren, fonksiyonel ve rasyonel bir anlayışla ele alan, güncel malzeme ve teknolojinin kullanıldığı, bütçe, zamanlama gibi kısıtlamaların yaratıcı çözümler ile aşıldığı özgün ve çağdaş tasarımlardır.