Duru-2

Şarköy'de bir ilke daha imza atıyoruz. Öğretmenevi arkasında  bulunan yeni inşaatımız, 3+1 130 m2, merkezi kalorifer, merkezi uydu sistemi,güvenlik sistemi,ebeveyn banyosu,ısı + ses yalıtımı, dış cephe kaplaması, spor salonu , oyun salonu gibi özelliklere sahip ve inşaat satışlarımızda müşterilerimizin isteğine , zevkine göre her türlü detay eklenebilecektir.

İlçemiz inşaat sektöründe ilk kez uygulanan kapalı spor salonu ve oyun salonu ile bu projemizden daire alacak müşterilerimiz boş zamanlarını konutlarından dışarı çıkmadan spor yaparak veya masa tenisi , bilardo gibi masa oyunlarıyla değerlendirebilecekler. Aynı zamanda her daireye ait özel güvenlik sistemi sayesinde müşterilerimiz evlerinde yokken de sensörler sayesinde evlerindeki beklenmedik durumlardan anında cep telefonlarına gelecek uyarı mesajı ile haberdar olacaklar.

Ömer Sadunoğlu İnşaat bünyesinde başlattığımız bu proje ile inanıyoruz ki yine sektöre öncülüğümüz devam edecek ve bundan sonra bu tür modern yapıları daha sık göreceğiz. Ömer Sadunoğlu İnşaat olarak görevimiz yaşanabilir bir çevre oluşturmanın yanında sektörümüzde birinci sıradaki yerimizi diğer firmalara örnek olarak ve sektörün vizyonunu artırarak sürdürmeye devam ettirmektir.

      Temelden satışlarımız başlamıştır.

Duru-2 Görselleri